۰۹۳۳۸۰۰۸۰۲۵ - ۰۹۱۲۳۴۹۲۸۱۰

درباره ما بدانید ...

سوله سازی فرجی

شرکت سوله سازی فرجی ، یک شرکت مهندسی می باشد ، که انواع سوله را برای شما در هر کجای ایران که باشید می سازد.

با توجه به کاربرد هر سوله ای در صنعت ، شرکت سوله سازی فرجی به نصب و ساخت انواع سوله از جمله : سوله سبک (سوله خرپایی ) ، سوله UBM ، سوله تیر ورقی ( سوله سنتی و سوله سنگین ) مهار و دانش کافی و لازم را دارد، بهترین ، مقاوم ترین و مستحکم ترین سوله سازی را با انتخاب ما برای خود محقق نمایید.
به دلیل گستردگی و وسعت فعالیت و ساخت سوله توسط تیم سوله سازی فرجی ، در هر شهر و شهرستان از ایران که باشید می توانید ساخت سوله سازی خود در منطقه را با اطمینان خاطر به ما بسپارید.

سوله سازی فرجی در تمام شهر های ایران از جمله : شیراز ، اصفهان ، تبریز ، ارومیه ، کرامان ، یزد ، مشهد ، تهران ، قم و … صورت می پذیرد.

تمام تلاش شرکت سوله سازی فرجی بر این است که مقاوم ترین سازه ، عالی ترین سوله با مناسب ترین و ارزان ترین قیمت را برای شما محقق نماییم.

شرکت سوله سازی فرجی

سوله سازی فرجی پر فروش ترین تولیدکننده سوله در 10 سال اخیر بوده که‌این زمینه سبب ارتقا و پیشرفت کار کارفرمایان و صنعتگران گردیده است.

شرکت سوله سازی فرجی با  کار گیری از شایسته ترین متخصصان  توانسته است که با اعتنا به ارتقا مقاومت و پایداری سوله های خویش را بسازد و در نهایت مقاوت و ایمنی تحویل می دهد.

شایان ذکر میباشد که تمامی سوله های ساخته شده  این مجموعه طبق آخرین قوانین ملی ساختمان می‌باشند.

شرح وظایف شرکت سوله سازی

‌برشکاری در ورق : بر پایه ی شاپ نقشه‌های پباده سازی گردیده بوسیله تیمی از طراحان زبده، نقشه موردنیاز برای برش قطعات از روی ورق‌های فولادی با ضخامت‌های متعدد، بدست می اید. برای بال تیر ورق، ورق فولادی با ضخامت‌های 6 میلیمتر، 8 میلیمتر و 10 میلیمتر عمدتاً گزینه به کار گیری هستند. در ساختن جان تیر ورق نیز از ورق فولادی با ضخامت‌های 4 میلیمتر، 6 میلیمتر و 8 میلیمتر به کارگیری می گردد. برش ورق‌ها با دستگاه برش CNC شکل میگیرد که تلرانس بسیار پایینی داشته باشند.

 

شکاف‌کاری در ورق : با دقت به نقشه‌های پباده سازی گردیده، مواقعی می‌باشند که نیاز به ترک کردن ورق وجود دارد. عمده این موردها، سوراخ کاری محل قرار گرفتن پیچ‌ها و شکاف‌های احتمالی بادبندها می باشند.

 

مونتاژ نخستین قطعات : بعد از آنکه قطعات گوناگون از ورق بریده شد، قطعات در ترتیب صحیح کنار هم قرار گرفته و اتصال نخستین با جوش‌های نقطه‌ای (خال‌جوش) برقرار می شود.

جوشکاری پوششی : به عبارتی شرکت سوله ‌سازی ، لازم می باشد اتصال‌های جوشی سفت‌ کاری شوند. جوش‌های سرتاسری برای این  گزینه مورد استفاده قرار می گیرند. شابلون‌های جوشکاری آیتم به کارگیری قرار می گیرند تا کل جوش‌ها، یکسان و یک‌دست شوند.

 

نظافت سطحی: مسلم میباشد که بعداز اجرا جوشکاری، سطح قطعات آلوده می‌گردد و این مورد اجتناب ‌ناپذیر میباشد. اشکال چربی‌ها و اسپاترها تا این مرحله، بر روی سطح های نشسته می شود. که برای زدودن این آلودگی‌ها از سطح ها قطعات، از عملیاتی به عنوان اسپاتربرداری استعمال می گردد.

.
رنگ‌کاری و سندبلاست: در صورتی نقصی در سطح قطعه‌ها باشد، در‌این مرحله و با یاری عملیات سندبلاست زدوده می‌گردد. بعد قطعات برای رنگ‌ کوره‌ای، به رنگ‌کاری ارسال می شوند.